Přeskočit obsah a dostat se k menu

Hostýnsko-valašský výjezd

27.8.2007
Poslední týden před školou, kua to chce nějakou pořádnou akci přece! Taky že jo, vzbudím se hezky brzo ráno ( o půl jedné ) a říkám si co s rozjetým dnem? Z úvah mě vytrhne Pavuk na icq, prej ve tři na benzince v Bystřici pod Hostýnem, říkám si super konečně s partou někam vyrazíme.
Já s Kašpem vyrážíme z Otrokovic. Cesta byla v pohodě, Kašpe držel svojí cestovní rychlost a cesta krásně ubíhá. Sice vybral trošku nudnější variantu a to po hlavním frekventovaném tahu, ale i tak to šlo. Nakonec se sjíždíme v tomhle složení: Já (HolyLeader), Kašpe, Pavun, Axel, Ratel, Benjamin, Hanez.
Nadopujem se kofolou, a razíme směr Tesák. Cestou se stavíme na Pavoukově chatě, ve které jeho děda …. Mno šak víte.


„Jooo tady se bude dobře pit...“
Vjíždíme do kopců, asfalt docela v pohodě, sem tam nějaký ten štěrk od zimy. Po sérii zajímavých zatáček dosáhneme vrcholu (uáááá), tedy na Troják. Zaparkujem a jdem se napojit nápojem nám v kraji zdejším nejmilejším.Pokecáme, dáme fight s místníma vosama ( Ratel dostal jedno žihadlo, je to hovno fighter, ale vosa to byla zákeřná jakože jo. Pomsta byla sladká, utopili sme ju v Pavunově kofole… ) a jedeme projet místní zatáčky. V jedné pasáži narážíme na štěrk a tak se vracíme. Axel a Kašpe se nepochopitelně ztratili, mysleli si že jsme úplně někde jinde, tak se asi 12 km museli vracet :D .

HVV HVV

Projedem si jeden fajnovej úsek, něco nafotíme ( zkonfiskuju Ratlův foťák a jako největší narcis si fotím tu svoji ), skecnem s borcem s luxusní stříbrnou Ninjou a protože bylo teprve kolem páté a chuť pořádně si zajezdit byla veliká, rozhodnem se vyrazit směr Bystřička ( okoupat se) a pak Dušná. Cestou míjíme spoustu baníkovců jedoucích z nějakého zápasu či co. Furt troubili, tak asi vyhráli. Obsazujem lokální čerpačku ( Pavun nabírá za 50kč), chudák babka v kukani měla strach že jí někdo ujede bez placení, ale Benja dneska neměl svůj den, takže se nemusela bát. Kousek před Bystřickou sme si dali letecký den na jednom z železničních přejezdů, později se dozvídám že je to Pavukův oblíbený skokánek. Dojíždíme na přehradu Bystřička, zaparkujem motky, vytáhnem cigára a teda jakože počkáme až se někteří z nás půjdou okoupat.


„125ccm zdraví :)“

No, rozmysleli si to a tak jedem teda na Dušnou. Kempíme v naší oblíbené zatáčce a potrápíme naše stroje. Padá jedno koleno za druhým. Pavun, Benjamin a pak i já dáváme svým sliderům nažrat asfaltu.


HVV HVV

Velká přednost Dušné je absence většího provozu, aut tu projede fakt jen pár, takže se tu člověk docela vyřádí. Ratlíkova umělecká stránka něco nafotí ke spokojenosti aktérů. Jo abych nezapomněl, Benjovi jen tak upadla ( teda ulomila se ) stupačka, ale co, stane se :D .

HVV HVV

HVV HVV

Asi kolem půl sedmé se zastavíme a pořešíme další plány. Ze společné večeře sejde a tak razíme každý na jednu stranu kopce. Teda, ne všichni razíme. Pavuk nemá benzín. Co teď s ním. Solidarita motorkářů nezná mezí a tak ho obdarujeme našemi financemi."ĎĎĎěěkuuujuuuuu"


Rozloučíme se dávkou decibelů z klaksonů a s Kašpem vyrážíme směr Vsetín. Cesta je pohodlná a rychlá. Ve Zlíně si trošku zaprasíme. Mávám do kamer jak trubka, ale stejnak mě nevyfotili, asi sem se jim nelíbil 9. Sme fakt hustí, předjíždíme na semaforech, kalíme to tak 80-90km/h, když v tom nás přejíždí nějaký SATAN na černé suzuki. Sme proste lamy no :D . Za Zlínem si to valím na obchvat a hurá domů, už se stmívá a večerníček dávno skončil. Byl to pěkný výlet, spojil festovní poježdění a pokec s kamarády.


Autor: HolyLeader


Copyright © 2004-2008 Torm. Kód a originální design vytvořil Whitwa. Edited & Admin TORM Webhosting by Design-pr-.cz