Přeskočit obsah a dostat se k menu

Ecce Homo Meeting II

25.7.2007
Středa, Ecce je třeba. Joooooo, konečně mi přišly papíry na motorku, takže co tak se někde projet? A co takhle s nejlepší motopartou? A co takhle na super zatáčky s pěkným povrchem? No jo, však víme kde je Šternberk….


Po krátké domluvě na vzkazovníku známe čas i místo setkání. Konec starého Ecce, ve dvě hodiny. Účast potvrdily Torm, Pavouk, Axel, Ratel, Freestajlista, Alča a já. No ale nebyl bych to JÁ, kdybych přijel na čas že. Trošku zdržení bylo znát a k Pavoukovi jsem dorazil o hodinu později, to znamená o hodinu později na Ecce Homo. Torm už samozřejmě nečekal, toš sme nažhavili drát a konečně se scukli. Ratel s Axelem ještě jeli mrtvolu na TZR, tak sme se rozhodli že si mezitím trošku zařádíme.O Pavoukovi už ani nemluvím, šak už ho znáte, jaké je to prase. Free si to na své K7 dával hodně dobře ( dá se říct že jeho ježdění je stejně dobré jako jeho kecy ) a nedal svým sliderům odpočinout. Sojkovku jsme už projížděli snad po sté, když konečně dorazili Axel s Ratlem. Podrbali sme co a koho se dalo a sledovali Axela ve svém snažení o koleno. Každou zatáčku byl blíž a blíž asfaltu ale po té co se mu svezlo zadní kolo svého snažení zanechal. Přece jenom, strach o sebe a o motorku byl asi silnější. Klukům ( potvorám ) sem půjčil na chvili SV a se staženým zadkem sledoval Ratlikovo wheelie, Tormovu jízdu ve 170km/h a Pavoukovu jízdu ve 180km/h. Prej to jede dobře tak to su rád. (tahá to jak pyča pozn. Pavouk)


„Holy zkoušel kolena i v maximálních náklonech, v pozadí mu stejně fotku kazila ňáká šunka“

Blížil se večer a teplota klesala. Na ježdění to už moc nebylo a tak jsme rokovali o tom jak a kde přespíme. Původně byly v plánu stany, ale chrabrá ruka našeho vůdce ukázala směr židovský činžák. Najedli jsme se v nedaleké hospodě a obsadili Tormův byt.


Ecce meeting 2 Ecce meeting 2
V Ondrově pokoji jsme zprovoznili voďára a místo vody jsme do baňky nalili Ratlíkovu meruňkovici. Byla to zajímavá chuť o tom žádná děcka.


Ecce meeting 2 Ecce meeting 2
Vlevo: provokace před ostatníma, vpravo: takhle vypadá Tormova skříň

To je pokoj po ségře a já to nemůžu roztrhat tak mě neserte:-))) pozn.Torma


Čtyři nadržení motorkáři nejsou zrovna nejtišší tvorové. Chudák Alča jim bohužel ( naštěstí ) nestačila a tak byl vyslán posel pro další kus. Hanka dorazila někdy po půlnoci a rozhořel se litý boj o to, kdo s ní bude spát v posteli.


Vyhrál Pavouk ( asi jí ho bylo líto ) ale stejně to opět klasicky prokaučoval… Ráno jsme vyrazili směr garáž a pokusili se otevřít Axelovo TZR, všichni dali ruce k dílu a tak šlo všecko hladce a rychle, až na místní zámečníky, kteří kvůli obrovské, nečekané a opravdu důležité věci ( kuřácká pauza ) odmítly zavaření Axelova výfuku. Tudíž TZR zůstalo zavřené jako plechovka sardinek.


Ecce meeting 2 Ecce meeting 2


Odpoledne jsme s Pavoukem dali ještě párkrát ecce a pak kecali v garage. Dostali jsme hlad a protože motorkářům se musí pomáhat, navštívili jsme byt Tormovy „kamarádky?“ v areálu psychiatrické léčebny ( některým z nás se tam fakt hodně líbilo, viď Lukášku ) a důkladně vyluxovali ledničku. Bylo už pozdní odpoledne a padl návrh jet se okoupat do Lomu Náklo, což se nakonec neuskutečnilo, kvůli časové tísni mé a Ratlika s Axelem. Rozloučili jsme se a ve 4 vyrazili směr domů. Po dlouhé době sem se zúčastnil sice menšího ale o to zábavnějšího scuku 125ccm a musím říct že to bylo to co mi dlouho chybělo :) . Jo, překecali jsme Alču na fotky do kalendáře, tak se těšte. Jednu vám sem dám at vidíte tu geniální kombinaci krásné dívky s krásnou motorkou :)) .


Pokračuje Pavouk


Holy se svou velice sympatickou přítelkyní Alčou razili směr Bělov (alias Osada dutých hlav) a my nakonec přece jenom na Náklo dojeli. Neobešlo se to ani tentokrát bez nějakých komplikací…Přijíždíme na benzínku a já si vzpomenu, že mám v Tormové garáži spacák a stan. Požádám Ondru Tormíčeho o klíček, dávám ho na přístrojovku mé CBR mezi budíky a plexi a jedu ke garáži. Po celou cestu klíček hlídám, aby nevypadl. Zastavuji u garáže a šahám po klíčku – v tom bohužel svýma prstama zatlačuji klíč za přístrojovku a v tom se ocitávám v prdeli! Hodin už je jak na kostele, všichni se těší na koupačku na Nákle a já mám zapadlý klíč od tormové garáže v motorce. Naštěstí jsem tak zručný a po rozebrání přední části motorky klíč vytahuji 8-) yeahh…Cesta na Náklo je poměrně rozbitá, ale co se dá dělat. Jsme na místě a skákáme do vody. V tom mi volá Nagash, že jede z Hradce a rád by se stavil za mnou do Monte Čekyně (alias Osada velmi chytrých lidí). Do mobilního aparátu hlásám ať dojede za námi na Náklo a už jsme ho jen vyhlíželi. Za chvíli spatříme stříbrnou Imprezzu doprovázenou velmi pěkným barytonovým zvukem.


Z ní vystupuje Zbyňa a na něm šlo vidět, jakoby minulé dvě noci nic neprokaučoval…Ani se pořádně nepřivítáme a Torm si půjčuje od Nagashe Subáča Imprezzu a tak jsme od něj měli půl hodiny pokoj.


"to je volant ee, já jsem se po ka kal"

Chvilu pokecáme, pozevlujem a najednou je čas, kdy už i ti nelepší a nejšikovnější motorkáři zvedaj kotvy. Po dálnici do Olomouce vidíme u krajnice pěknou mladou motorkářku s chcíplou motorkou. Jako rychlé šípy spácháme dobrý skutek a Axel poskytuje par deci naturalu 95. Všichni se pak v Olomouci rozdělují do svých končin a dvoudenní výlet je ve finiši…

Pápá mějte se fajn lidičky máme vás moc moc mocinky rádi! zdraví vás Pavouk a Holy
Ecce meeting 2 Ecce meeting 2


Autor: více méně HolyLeader (přicmrndával Pavouk)
Copyright © 2004-2008 Torm. Kód a originální design vytvořil Whitwa. Edited & Admin TORM Webhosting by Design-pr-.cz