Přeskočit obsah a dostat se k menu

Víkendové povyražení z kopýtka


Tož tu máme zase sezonu v plném průdu a my jen nestojíme, nekoukáme ani nelelkujeme. Sezona fakčí jak sa patří a my v tyto letní horké dny kupodivu dostáváme nápad někda sa setkať. No a proč by ne, dává sa echo po tom internetě a domlůváme sa na tu osudnou hodinu. Kolem 11 hodiny sa setkáváme u hospy na Dušnéj ( tam sů ty zákruty, kde pokládáme koleniska, a šak jo ). Tak ogařiska a aj cérky už čekajů na parkovišti a já ( Nagash ) ve fafénu limit edition za zvuku kvílejících gum pokorně příjížďám. V háku za mňů sů Mates na své nové Aprilii RS a taky pantáta pivař Kašpe na los Cebros. Tož to uvítací výbor to byl parádní to možná, že já osobně jsem některé ogařiska a cérky neviděl přes tři měsíce. Já vím ostuda, ale nedá sa nic dělať. Taky tu možem viděť nové Varadero pro TEST 125ccm.cz od Hondy v podání Torma, musím říct že Honda dala na trh luxusní kousek,ale to až později na webu.


To už sa v nás nabublává adrenalin a my jdeme pořešit ty zákruty. Fafén marně hledá přívěru, ale za to ju ogaři nacházajů jak sa patří a taky bych nemohl opomnět 4taktisty ty si chrochtali ve vracečkách jak pantátové. Setkáváme sa v jedné luxusní vracečce a tam ogaři trochu poštengrujů ty svoje stroje. Aj sem tak nějaké to zašlajfování ( zabržení ) pomocí bloklé gumy je tu na denním pořádku.


Po úspěšném zamoření lesu čerstvým vánkem 2taktů jsme hladní jak vlci, protože snídaně je pro malé, tak vyrážáme směr restaurace. Kde později dorážá vyjímečně bez perníků, Peťan až z dalekých Pardubic. Tam do sebe tlačíme výplody lidské fantazie, ale mám pocit, že to smažák vyhrál. Když už jsme nacpaní jak sa patří, tak vyrážáme směr přehrada Bystřička, kde sa deme trošku opláchnůt do té vody totok. Sice to vypadá jak sraz ředitelů vápenek ( že jsme všichni bílí ), ale jde přeca o dobrů zábavu a o pokec v hezký letní den.


Po opláchnutí a nahození mírně bělejší pleti jedeme směr Bystřička pumpa, kde sa nás část odděluje směrem domů. Ostatní co mohli a vydržali tak fičeli směrem Odry na záchranářskou akci, kde jsme byly srdečně pozvaní a také mile přivítáni. Šak kdybychom chtěli, tak po téj slivovici jsme si mohli dať, teklo to tam průdem. Jenže my slušní to motorkáři, jsme museli později jet o kus dál, tak jsme zůstali u tradiční kofoly. Na akci jsme si zahráli fotbálek, kde já jsem hrál v připravené záloze. Aby sa nepravilo po dědině, tak jsme je nechali vyhrát. Cestou na Odry jsme sa stavili na lůce, kde byly elektrické větrníky, tam jsme se společně vyfotili a pak pan Fafén podal zač je toho Limit edition v podání ruční brzdy.


K vyfocení celého fotbalového manšaftu včetně hostesek příjížďá žaba Hans. A tak sa blejsknem a pomalu se balíme.


Za chvílu zvedáme kotvy směrem naše budoucí krematorium, tím jsem chtěl říct luxusní spaní v podaní Dušana. Tímto mu vřele děkujem za poskytnutí azylu a nacpaní žaludků snídaní v podání muhehe párků a celkového pohoštění. Po chvíli rozdělení, kde co a jak vyrážáme směr ke Kubykovi pro nějaké ty inštrukce co a jak dál s akcí ve Vetřkovicích, kde se pořádá místní Open Air párty. Takže večer se vydáváme právě tam, kde do nás tlačí DJové horké novinky. Jenže to už je pak noc, kdy DJové nemaj síly na další hraní tak startujeme káry a frčíme směr zarezervované pelechy. Po několikakilometrové hledání správné cesty my řidiči uspáváme úspěšně osádku, jen někteří zůstali naživu. Tak když jsme ty děťátka dovezli do postelí, tak jsme bez nějakýho bojkotu šli na kutě, protože za chvíli mnělo svítat, tak jsme chtěli stihnout něco naspat. Ráno bylo trošku hektické co se týče stávání,ale nakonec jsme se všichni zvedli a sedli do těch našich strojů a rozjeli se domů, kde z nás mněli zase tradičně radost. Byla to super akce, která mněla snad od každého něco. Takové akce by mněli doktoři předepisovat! Super jen tak dále o nás se ještě uslyší….

 
Nagash
Copyright © 2004-2008 Torm. Kód a originální design vytvořil Whitwa. Edited & Admin TORM Webhosting by Design-pr-.cz