Přeskočit obsah a dostat se k menu

Rožnov Naturlich

Měsíc po Rošando Grande se uskutečnil poněkud hektický sraz party 125ccm, konal se pod záštitou Rožnovské FREEDOM párty , i když se tam skoro vůbec nebylo.   Jak už sem říkal v Rožnově se opět konal sraz motorkářů a mě tak napadlo pozvat kluky z party, nejdřív sem si myslel že se uvelebíme pod stany, ale o tento druh ubytování nebyl valný zájem tak sem začal řešit něco jiného. Po několika marných pokusech se mi povedlo " za 5 minut 12 ´´ povedlo domluvit chatu mých prarodičů, když sem to řekl Tormovi okamžitě začal shánět lidi , neuvěřitelně se mu to povedlo. Celkově se zúčastnili Torm s Haničkou , Jirka CBR , Ratlík , Šimic se svou Kristýnkou , Goulash , Holy leader , Škvára , Peteer , já Béďa a ráno dorazil Garf.
  Hned po příchodu do školy sem sedl ve výpočetce ke kompu , zapnul ICQ a začal řešit s tormem hnusné počasí. Během našeho tlachání se neuvěřitelně vyjasnilo a nálada se viditelně zvedla, teď už jenom SMSka z lakovny že mám lak hotový a budu úplně šťastný. A ejhle SMS dorazila kolem 11 hodiny. To už sem si odpykával poslední vyučovací hodinu a čekal na odpoledne. Po příjezdu domů sem volal Goulashovi , který mi ochotně pomohl dát moji motky dohromady spolu s Karbym, kámoš z Rožnova, bojovali jsme přední brzdou , ale vše sme stihli.   Najednou bylo 6 hodin a to už se sjížděli kamarádi do města zaslíbeného tento víkend motorkám. Jako první dorazil Ratlík který perfektně trefil k místu určení , až na to že já a Goulash jsme to nestihli, uvítali jsme Ratlíka a vydali se naproti ostatním. Zůstali jsme stát na parkovišti u autosalonu , ještě jsme se ani nerozkoukali a zahlédli jsme v dálce Torma a Holyho . Zdárné sjetí lidiček se uskutečnilo a tak se jelo na chatu. Po nějakém tom seznámení a ubytování se, bylo rozhodnuto vydat se na nákupy. Volby padla na BILLU.Po cestě jsme potkali Peetra na parkovišti a vyrazili směrem k obchodu. Nákupy byly provedeny, chyběla už jen slíbená bečka kterou sem nestihl koupit, jelikož sem skládal motorku. Když jsem ostatní opustil , abych tu bečku sehnal, tak jsem na křižovatce potkal Šimice, nasměroval ho k ostatním a jel zhánět. Po marném projetí se okolím Rožnova sem zjistil že poslední šance je místní velkoobchod, byla tam velmi ochotná paní , která nám dokonce i dovezla bečku až skoro před zahradu, opravdu skoro. Já sem se vydal na lov pumpy, nakonec mi jí slíbil kámoš, ale píchl , takže sem pro ní stejně jel s Goulashem. Po všech těhle anabázích jsme se šťastně sešli, dokonce i Škvaru jsme našli a bylo vše hotovo.   Večer probíhal v režii Jirky , který se vyznamenal jako perfektní bavič. Nejdřív jsme si posedali kolem stolů na travnaté terásce u chaty, narazili bečku a pomalu upíjeli Meruňku a pivečko. Kolem 10 hodiny se výrazně ochladilo a tak jsme se odstěhovali do chaty, bečku jsme si postavili na balkon a bylo vystaráno. Celý večer nemůžu popisovat, to se nedá, ale zasvěcení a účastníci vědí. Jenom pár nezapomenutelných pojmů:
,,Jdu zkontrolovat pípu" (Škvára)
,,To pivo se na píču tankuje" (nevím)
 Ratlíkova zubní pasta.
 4. Lekce němčiny.
 Vladko by Jirka
 Tyhle věci opravdu stály za to. Kolem 4 hodiny jsme se začali ukládat ke spánku, někteří i dřív, viď Hani. Bylo rozhodnuto že páry budou spát nahoře v ,,ložnici" a mi ostatní se nějak naskládáme dole. Já a Holy jsme si zabrali sedačku a křesla a pro chudáky ostatní zůstala zem, Jirka se uvelebil v Ratlíkově spacáku , Goulash si rozbalil svůj spacák a Škvára odešel ještě níž do kuchyně ne pohovku se slovy ,, Sbohem" vzal si klíče a šel.   Ráno se probral první Ratlík a po něm já a Goulash. Postupně jsme se začali scházet venku a plánovat co dál. Po všeobecné domluvě jsme se vydali na snídaňooběd kolem 11 hodiny. Krásně jsme se nadlábli a vydali se zpátky na chatu , pro motorky , obléct se a vyrazit na vyjížďku s motorkářem z kempu, ovšem mě po cestě stagnovala motorka tak sem se vrátil na chatu a počkal je tam. Vyjížďku si kluci a holky pořádně užili, natáčeli a hlavně se pořádně projeli. Když dorazili na chatu pobrali si věci a rozloučili se, se mnou, vydali se na benzínku. Udělali pár fotek a asi se rozjeli domů.   Celkem vzato považuji tuto akci za moc povedenou i když trochu hektickou, ale hlavně jsem všecky viděl a dobře se pobavil. Už se moc těším na další akcičku s těmito super lidičkami se kterými se cítím opravdu dobře a vím že jsou na stejné notě. Díky kluci a slečny , bylo to super. VIVA LA 125CCM
 
Béďa
Copyright © 2004-2008 Torm. Kód a originální design vytvořil Whitwa. Edited & Admin TORM Webhosting by Design-pr-.cz