Přeskočit obsah a dostat se k menu

Výstava motocyklů v Práglu 2008 – sobotní výlet

8.3.2008
A jéééééé a vitaj výstavo. Každým rokem se těšíme na tuhle akcičku, která tak nějak startuje tu sezonu na kterou se tak těšíme. Naplánovalo sa to, uskutečnilo, uvidělo, zažilo a zapilo a jak bylo fajn. Sobotní express startující do Vsetína, který byl již obsazen ležícím spícím Nagashem ( mnou ) Jelikož spánkový deficit byl nehorázný tak jsem na ogary nestihl zamávat a oni museli pak zamávat na mě v kupéčku. Ale to se nějak všecko pořešilo a my jsme ve složení Márv, Ratlik, Axel, Béďa, Zelda a já razili směr Prágl přes Pardubky, kde jsme mohli zase vidět jediněčně Peťana.

Výstava 2008

Dorážáme nad ránem a razíme krtkem směr Holešovice, kde už na nás čeká Kafi , Katka a jeho kámoš. Společně vyrážáme na výstaviště přes hele koukej mekáč, kde vod mekáče dostal Béďa vonu khůl placku. Celkem husťárna, tož sa s plackou na rameni blížíme ke vstupenkám, kde vystojíme tradiční motorkářskou řadu a zkoušíme ukecat lístky na nějakou slevu ať studentskou či motorkářskou. Leč marně.

Výstava 2008

Vrata výstavišťa sa nám otevírajů do kořán a my vykračujeme po boku valašského típka, který se nás snaží obalamutit slivovicó ( mimochodem je to ten co si od nás minule nechtěl dat panáka, jouda jeden :)
Procházíme horké novinky co nám ročník 2008 přinesl, sem tam pózujeme, ptáme se co nás zajímá. Taky se dovídáme od Karlose s Motohouse, že jsme celkem známé podsvětí což my jsme a nejen takové nějaké. Taky během výstavy potkáváme členy motorkářů Olomouc a různé známé, protože tuhle výstavu si nechá ujít jen málo z nás. Musím říct a i kluci uznali, že tenhle motocykl je mimořádný počtem opravdu hezkých holek, které sa nehanbily nám ukázat kukuč. Po té nás taky potěšil určitě menší nával motolidí, než tomu bylo minulý rok.

Výstava 2008

Někteří z nás kupujou propagační věci, jako trika, něktěří dolaďují výbavu svého motooblečení, někteří jen doplňky, například na helmice kohůty, ale všichni pobíráme z pultů plakáty, bombóny, propisky a nabídky slečen na kafe. Letos jsme i okusili jak vaří na výstavišti. Mile nás překvapily ceny, takže jsme tomu dali zabrat, vše jsme na trávení spláchli pivkem a šlo se po motorkách lítat dál. Když jsme tak nějak všecko co jsme měli v merku oblétli, tak jsme se vydali za Hawkem a Motobikers, kteří na výstavě ještě nebyli, ale za to stihli celkem poctivě do sebe pár škopů hodit. Jelikož na hospody padlo motorkářské embargo, tak jsme museli hledat nějaké volné místečko právě pro nás, to se našlo a zase jsme tam tomu hele koukej dali zabrat. Zase nasedáme na krtka směr hlavák a loučíme se s Kafim a jeho bandou a razímě směr sladký domov plní zážitků a dobrého pocitu na zádech. Všichni jsme se shodli, že tato výstava byla velmi povedená, akce a organizace vydařená. Vřelé díky Ratlikovi a všem co s ním byli, že mě atakovali telefénem ať konečně z valašských kotárů razím na vlak, jinak bych se asi nestihl zůčastnit a můžu od srdce říct, že by mi to bylo líto. Už jen aby bylo teplo, aby byly plné nádrže, hezké cesty, plány a zážitky z cest….těšíme se zase.

Mrkněte i na fotogalerku

ZDE

Autor: NAGASH
Copyright © 2004-2008 Torm. Kód a originální design vytvořil Whitwa. Edited & Admin TORM Webhosting by Design-pr-.cz