Přeskočit obsah a dostat se k menu

Chata Hrachovec

22-24.2.2008
Jako muheheos akce postavená na základních kameňoch TZJ ( Totální zadření jater ) jsme uspořádali akcičku s peprnou náplní. Po dlouhém zimním klidu akcí a všeho toho shonu jsme sa shodli, že pořešíme nějakou chajdu, kde by jsme mohli v klídečku a naprosté pohodičce bez starostí a povinností se vyžít, pokecat a zasmát sa.

Hrachovec

Chajda nedaleko země nikoho, tam v temných lesích, několika zakroutí, falešných odboček a průdkého stoupání se nám naskytla pod pařát právě tahle chajda. Domluvili jsme sa na srázek ve Valu na nádru, že tam sa setkáme a z tama vyrazíme směr chajda. Já ala Nagash přijíždím na vlakáč s předstihem abych mohl pozdravit hajzl bábu a uvítat s otevřenou náručí dlouho očekávané partyzány. Nakonec dobržďuje vlak, chvilku ticha a už vidím Torma s naší mamčou, kterou jsem zde fakt nečekal, tož sa uvítáme jak sa patří, optůlání tím nemyslím, ale bylo to hezký se zase po dlouhé době vidět a potřást prackou :).
Chvílec čekáme a v zápětí dorážá zbytek bandy jako je Ratlik, Pavouk, Mech, Wiza, Axel, Benja, Zelda, Kubyk, Katka, Béďa a jeho dfa kámoši a jestli jsem na někoho zapoměl tak aj ten tam byl.
Jasná volba udělat bojové nákupy do obchoďáku, asi každý si domyslí co se všechno kupovalo, takže to byl řádný předpoklad k tomu, aby večer byl srandy kopec. Po plných nákupních vozících vyrážáme ven a vyklápíme nákupy do našich vozů. Ale co to…v dáli slyšíme ostrý zvuk dvoutaktu tydyntyn tydyntyntyn, tuhle hodně cool a dechberoucí káru s kultem motorkáře ala trabant Olin crazy frog přijíždí k nám.

Hrachovec

Myslím si, že nikdo nemusí říkat kdo v tu chvíli měl všecky na háku. Jasně. Vystoupil Olda s brýlema ze slavného filmu Terminátor, kožennou bundou co nosil Sylvestr Stalone z filmu Rocky. Yeahh gangsta jsme ready… Startujeme naše limitované edice vozidel ( tydyntyn tydyntyn ) a vyrážáme spanilou jízdou valmezem. Ale co to, v tom to přišlo… Olinovi došel beznín, v tom okamžiku se zapínaji na Olinově káře skoro ledkové výstražné světla a limitovaná edice faféna vyrážá směr pumpa. Po té co nakrmíme auto, šplháme se do hor na chatu. Tam se už na nás směje zlatavý mok v podání Zlatého bažanta a opravdu hezké chajdy. Večer se začíná rozjíždět, pije se, zpívá se, tančí se, plká, tlachá a muzicíruje…sem tam nějaký ten panáček, sem tam luxusní videjko 125ccm..naprostá pohodka to prostě byla.

Hrachovec

Po hektickém večeru se tak nějak snažíme probudit, tak nějak dát do kupy a vyrazit směr spršo u zeldy a nudle v Rožnově. Tak nějak jsme se nadlábli a ještě dokoupili nějaké zásoby alkoholu, protože nevím kdo, ale někdo nám to přes večer vypil :D .V tom si duše faféna žádá nakrmit a vyráží se směr pumpa. Oldo promiň já jsem opravdu nevěděl, že máš rozpitou kyšku a ostré bremba faféna se nekompromisně hryzly a fyzika nám dokázala že pořád funguje :D

Hrachovec

Vyrážíme do našeho kulturního bodu dne a to Pustevny, kde jsme se částečně pokusili o pózy a hromadné foto. Někteří z nás si dali grog na zahřátí, někteří si vystačili s čajíkem a zbytek hezkým panoramatem slunečného dne v horách.

Hrachovec

Po příjemném spestření dne se ocitáme na chajdě, kde se dáváme do úklidu, aby večer mohl zase začít tepat v tom lahodném rytmu dvácařů. Po mírném relaxu slyšíme venku krosový zvuk Gulášové Kawasaki. Kukáme na ten stroj zkázy a hecujeme v nějaký ten kousek orajícího Guláše. Ale jo povedlo se ho přemluvit a tak nám ukázal jak se taková Kawa umí v horách pohybovat a orat ty nebohé stromečky. Guláš měl obecenstvo tak široké až musel nějaký hodný pán zavolat dalším fanouškům a doslova během se svým telefonem navigoval, kde by se na něj mohli podívat. Ale Tom je šikula a o tak velkou slávu nestál a poctivě ujel.

Hrachovec

Večer to začlo zase tradičně tepat a přijel se na nás podívat i tata pivař Kašpe na své CBRce, takže klóbrc dole, že dojel jako správnej morokář na motorce s lahodnou slivovicí na rameni. Večer se zase kalilo, byla i menší modní přehlídka nejnovějších modních trendů, šplhající lidí po stropě a dobré zábavy.
To už se pak rozednilo a museli jsme opět zahájit úklid a připravit tuhle chlastací chatu na předání majitelům, porozvážet věci tam kam mají patřit a pomalu se ve slunné odpoledne vydat domů…bylo to odpoledne přímo stvořené k vytáhnutí mašiny, taky jsem jich potkali a to nám už počasí píše, že tohle brzy zase vypukne a akcí bude hojně, zážitků nepočítaje. Všichni jsme se shodli na tom, že tohle byla supr akce a už bylo na čase vykutit tyhle neskutečné zážitky, kterých bude ještě víc….

Fotogalerie z akce

ZDE

Autor: NAGASHCopyright © 2004-2008 Torm. Kód a originální design vytvořil Whitwa. Edited & Admin TORM Webhosting by Design-pr-.cz