Přeskočit obsah a dostat se k menu

Totální zadření pístů Čekyně 2007

12.-13.10.2007
Již od jisté doby slýcháváme o světoznámém místě Čekyně. To bylo jako každý rok poctěno motorkářským srazem v pořadí již osmém. Pro některé obyčejný sraz, pro některé citová záležitost.

Čekyně
Sám velký Pavouk, rodák to z Itálie,ale narozen ve slavné Čekyni :D se svou cebruškou dojel do Valašských kotárů pro mě ( Nagashe). Po pořádném čaji jsme vyrazili na sraz, kde už to tepalo. V některých úsecích mezi auty jsem musel fofrklacky dát na jednu stranu, protože když se řítíte na semafory uličkou mezi auty, tak si je přece nemůžu dovolit poškrábat ( ty fofrklacky ) . Po příjezdu do Čekyně sa za náma za chvílu přiřítí Axel se svou TZR. To už jsme přešlapovali na motobotkách abychom konečně vyrazili. Tož a co sa stalo, už jsme před vratama srazu. Vjížďáme skoro až do jídelny, kde hltáme první produkty kuchyně, aby byly žaludky řádně promazané. Celkem jsme se těšili na večerní vystoupení kapel, kde hřeb pátečního večera byl pro nás Kiss rev. Tak po pár Zubřanech jsme už byli v kotli pod pódiem a doprovázeli jsme kus pořádného rocku. Večer byl opravdu hektický a pro nezasvěcené netřeba víc podrobností. Přišlo to ráno, kde Plumb Vodka či kýho moka dala o sobě znát, ale i přesto jsme do sebe naházeli Pavoukovic kyselačku. V tom sa dveře baráku netrhnů. Přijíždí novomanželé Kašpe a Kathrin a v zápětí přijíždí Ratlik, který již stihl brány srazu okuknout. Je čas nakopnůt vrtule a vyrazit na vyjížďku. Před srazem se potkáváme s Garfem na GSXR s jeho kultovně upevněnou SPZ.

Čekyně

Za chvílu vyrážajů první motorky a my se do kolony přidáváme a směle se vydáváme na vyjížďku.
Po pohodové vyjížďce se dostáváme opět do jídelny, protože sice ne Pláničkova metoda, ale prostě včerejší promazání žaludků hrálo velkou roli. Nabereme síly a projdeme motorky co se na srazu ukázaly. To by bylo aby nepřijeli frajeři a frajeřice z motorkářů – olomouc, takže jsme hodily kus řeči a probrali aj nemožné. Po chvíli sa lůčíme s Kašpem a Kathrin, kteří to vemou ještě na buchly k Trampovi. Ratlik taky musel odjet a my jsme šli jukat na sůtěže, kteřích se někteří z nás zůčastnili. Pavouk odzkoušel laserovou střelnici, kde cena mu utekla o bod. A Axel s Pavůkem se zůčastnili sůtěže hodem vajíčka, která nedopadla valným úspěchem. Ale důležité je sa zůčastnit.
Večer probíhal podle plánu, hřeb sobotního večera byl v podání kapely Citron a miss mokré tričko. Večer se ukázal Mates se svou valašskou slivovicí a za doprovodu naší bandy a motorkářů-olomouc jsme se bavili až někteří do takové míry že AXEL to psychicky nezvládl a promazání žaludků asik nebylo tak důkladné. Nicméně měl nás na odnos domů :D .
Ráno jsme se probudili a ještě šli pořešit povinnosti na sraz a pomalu jsme se rozloučili s Matesem a později Já a Pavouk s Axelem na Jettce. Jedná se o podzimní dny, kdy už sněh klepe na pupek a tak jsme dojeli do kotárů s Pavoukem ve večerních hodinách, kde jsme již radši zkukli film a ráno po oddělání námrazy sněhu ze sedla a budíků i Juraj mazal domů. Díky patří Jurajovi za Pavoukovic zelňačku a azyl a všem kdo přijeli za jejich účast.Fotogalerie ze srazu ZDE

Autor: NAGASHCopyright © 2004-2008 Torm. Kód a originální design vytvořil Whitwa. Edited & Admin TORM Webhosting by Design-pr-.cz