Přeskočit obsah a dostat se k menu

Zavírání Přívěr 2007

  Bylo nebylo, nebo spíš bylo:-). V pátek 5.10 až do neděle 7.10 se konala oslava sezony 2007 a to pod názvem Zavírání Přívěr, která navazovala na velmi vydařenou akci z jara, Hledání přívěr. Akce se konala v kempu Olšovec v nadherném prostředí Moravského krasu. Je škoda, že přijelo asi o polovina lidu méně než na jaře, ale aspoň se vytříbylo zlaté zrno :). Já jsem v kempu už byl hodně dopředu s tím, že se potkám s Wizou, ten mi ovšem volal, že mu stávkuje TDR. Co naplat několik hodin jsem strávil relaxací v obrovském kempu uplně sám. Kolem 5 hodiny odpolední, ovšem přijíždí první automobil. Koho v něm nevidím, novomanželé Kathrin a Kaspe. Autem přijeli jelikož Kathrin si myslí, že umí porazit sloup veřejného osvětlení nohou:-). Ááá co to nevidim v dáli, tři mušketýři ze 125ccm.cz, postupně přijíždí ještě pár lidí, ale v 7 hodin večer je nás tolik, že se všichni vlezeme do jedné chatky, byl jsem tímto výsledkem velice zklamán, protože plno lidí to stálo velké úsilí a hodně času. Akce neděláme pro sebe, ale pro ostatní.

  I přesto otevřeli jsme první flašky a já klukům ukázal zač je toho Zbojnický čaj. Postupem času se čas nějákym záhadným způsobem zrychlil a kolem mě se naskytlo zase dalších 10 lidí navíc. Snažil jsem se zapisovat a vybírat peníze, ale bylo to marné. Ještě si živě pamatuji jak jsem vítal své rodáky z Čáslavi a po chvíli mé vzpomínky končí. Byl to večer na který se nezapomíná a to doslova, v sobotu jsem si ho připomínal neustále, nedobrovolně :D

  Sobotní program začal kolem 8 hodiny ranní, kdy jsme provedli budíček jak se patří opět megafonem. Všichni se probouzeli velice pomalu a celkově dění začalo po 10 hodiny, kdy jsme udělali výstavu střev z 2Taktních 125tek a celkově pohodovou besedu o technice. Po 12nácté nasledovala vyjíždka zakončená obědem a po té přesun na letiště do Vyškova. I přes organizační problemy v restauraci jsme vše zvládli a v celkovem počtu kolem 40 lidí jsme se všichni sešli na letišti ve Vyškově. Musel být na nás nádherný pohled z dálnice, která je umístěná hned vedle. I přes né moc početné obsazení ve sprintech (aspon si každej zajel několikrát) se bojovalo na krev, až do uplného zničení (rozety:)). 4Takty ovládl opět Pavouk ze 125ccm.cz, né opravdu Ceberku nemá kitovanou, má jí jen oblepenou izolepou, sám vítěz tvrdí, že přidá nejméně 6 klokanů.


 Ve 2Taktech se strhla velká bitva, Demoš v prvních rozjížďkách kraloval se svým Mitem, které mělo už při pár prvních metrech náskok, ovšem musel odstoupit z důvodu poruchy. Pak převzal žezlo neznámý jezdec na Aprilii RS (stříbrná) pod přezdívkou Kony, ten vypálil rybník všem domácím jezdcům když vyhrál všechny rozjíždky, na druhém místě skončil Ratlík se svou AF1 "babičkou", kde si vylepšil reputaci z HP 2007, třetí místo obsadil nováček v teamu 125ccm.cz Swix se svou Aprilii RS.

  A kategorie OPEN byla z pohledu díváka nejzamavější. Mohli jste vidět souboj 3xSV,Horneta,Srada. Skvělým výkonem se blýskl Holy se svým žlutým SV,který vyhrál finálovou rozjíždku s Maikým na Hornetu, který zatím všechny válcoval, jenže ve finálovém souboji se mu uplně nepodařil start a tak o pár metrů zvítězil na slabším stroji HOLY. Na třetím místě se umístil zkušený pilot Peeter na černém SV. Co bylo ovšem zklamáním slabé umístění PAINA se svým SRADEM BUBBLE, rodák z Čáslavi by měl přes zimu více potrénovat.

  Po sprintech se ještě popučovali stroje mezi kamarády a po té se vše uklidilo a zmizelo se do kempu. Večerní program trošku více narušilo obsazení celé hospody sektou VIBRAMA - spolek slovenských turistů, kteří totálně ucpali JUBOX písněmi od Káji Gotta a jim podobným. Každý je nějáký, tak jsme popili i s něma :) Večer se již přesunul do pozdních nočních hodin, kde se diskutovalo a promítala videa z akcí sezóny 2007. Po nějáké době plno lidí odpadalo, až zůstala skupinka Čáslaváků a pár lidí ze 125ccm.cz společně s Hawkem. Pavouk nám ve 4 ráno předvedl reklamu na Cosmodisk a všichni zažívali, že podzim je zima. Topilo se plotýnkama z vařiče:-) Pomalu k ránu i já jsme zalehl a nechal si zdát o jarním nastartováním motorky a prvních vyjíždkách. Jelikož pro mě osobně sezona 2007 už skončila.


  Nedělní program neprogram se vztahoval už jen k vyhlášení výsledků pokecu, balení a odjezdu domů. Těm kdo přijel moc díky za atmosféru. NA JAŘE NAVIDĚNOU :)


Copyright © 2004-2008 Torm. Kód a originální design vytvořil Whitwa. Edited & Admin TORM Webhosting by Design-pr-.cz