Přeskočit obsah a dostat se k menu

Pardubice

Tak dneska 22.1.2005 sme se potkali já (tormenner) Dolis,Dolisovo spoluzavazadlo nebo spiš bodyguard :)David a místní človíček Peťan(Průser) v Pardubicích. Jelo se hlavně z důvodu toho ,že jsem si tam jel koupit bundu na moto tak proč nevyužit této příležitosti a nepokecat a probrat podrobnosti ohledně motorek a cestování což doufáme bude na jaře a v léťe hodně.
Stávalo se brzy kolem šesté ,vlak nám jel 7:38 z Olomouce do Pardubic takže sraz byl na nádráží v Olomouci kde já a kluci (Dolis,David) sme se úspěšně našli.Honem koupit jízdenky a teď už nás čekala dvouhodinová cesta.Cesta uběhla jakžtakž rychle ale počasí pro nás motorkáře nic moc. (viz foto)
fujTo víté radši by jsme tam jeli na moto:).No tak 9:45 jsme byli tak v Pardubkách , Peťan už nás čekal na nástupišti takže první shledání a hurá do města. Rozhodli sme se ,že prvně sfouknem tu moji bundu tak jsme šli. Peťan sice přesně nevěděl kde to je(chlápek mi dal jen adresu) ale hledali jsme hledali. Po té co jsme našli ulici sme se řídili to co bylo v sms: "na baraku je reklama staveb.sporitelny a hlava-lisky" ,po deseti minutách naše chytré hlavy napadlo že to nemá nic společného s liskovími oříšky ale že je to Hlava Lišky :).No našli jsme to ja si to vyzkoušel a po chvíli jsem byl šťastný majitel bundy. Potom už to bylo tak jedno co bude ale trápil nás hlad. No prošli jsme Pardubice chteli zavítat do motoshopu ale i když měli mít otevřeno tak neměli :/. No začli jsme hledat kde si dáme něco k jídlu přišli jsme k hospůdce jenže otevírali až asi za 10 min. Tak jsme šli hledat jinou ...jenže ta vypadala draze a my jsme chudí moravaci :) tak jsme se vrátili a tam už měli otevřeno. Tam sme si objednali jídlo a pivíčko na lepší trávení samozřejmě, jen Peťan si nedal, že prý má oběd doma. Tak jsme kecali o moto , o cestování a co tak plánujem takže jsme se shodli že nejbližší takovej už větší srázek by mohl být na Motocykl 2005 v Praze kam snad každý zavítá.Snad to tedy výjde. No najedli jsme se a tak sme pomalu zamířili směr na nádraží. Tam nám vlak jel tuším 13:21 a doma sme měli být o půl čtvrté. Tak jsme se rozloučili s Peťanem a nasedli na vlak. Samo že tohle bylo první setkaní a bude jich mnohem víc. No mě osobně se to líbilo jen už se těším až se potkáme na mašinách a bude nás víc...
Copyright © 2004-2008 Torm. Kód a originální design vytvořil Whitwa. Edited & Admin TORM Webhosting by Design-pr-.cz