Přeskočit obsah a dostat se k menu

Páteční lov na plese

25.1.2008 Po Italsku…

Alora e je pátek, čas konzumování alkoholických nápojů s kamarádama v putikách. Ale já do žádné nešel. Volá mi bambino Torm a povídá: „Bon giorno signore Pavouk, in telefonáre Tormíno, dojeď do Šternberku na ples alora je tu benne hodně žen, lehkých žen !!! quattro sekunde váhám a pak beru tatovo automobile. Papá povídá sí sí a já jedu jedu.
Dojedu před kulturák a tam mává signore Torm s bovarem gigolem pasákem Dodošem. Dávaj mi na černo lístek a valíme shánět benissimo levné zboží !!!


Ples Ples

Přes Dodošův Eskort servis jsme pozvali Pelu a její kámošky – fakt kosti !!! Si si… Hééj alora večer se kecalo a žen bylo víc než dost…

Ples
Popijíme s ženami a laškujeme. Bovaro gigolo Dodoš,coby náš italský bambino kámoš, nám nabídl kamarádskou poukázku na holky. V sále jsme potkali dokonce členy komunistické strany Čech a Moravy, kteří nám jsou tolik podobní !!! posuďte sami:


Ples Ples

Torm alá místní šternberský chlípík byl jako ryba ve vodě a s postupem množství alkoholu v krvi to šlo více a více jako po másle. Měl ale segnoritu Šárku za zadkem, ale ta stejně travila benne hodně času s jinýma sympaťákama si si.


Ples Ples

Vše dopadlo jak mělo. Všichni se bavili a přesunuli se do nedaleké restaurante na kofolu. Ragazzo Pavouk měl opuchlá víčka a tak valil do Monte Čekyně. Všichni valili domů za segnoritama a rodinami éé.
Bona sera ciao !!!
Text: Giorgio „Pavouk“ Pavoni

Omlouváme se za netypický článek, ale už z té zimy trochu magoříme :- ))
Copyright © 2004-2008 Torm. Kód a originální design vytvořil Whitwa. Edited & Admin TORM Webhosting by Design-pr-.cz