Přeskočit obsah a dostat se k menu

Nagashův záznamník

 

Úterý, Září 18, 2007, 16:15

Jak na fotkách můžete vidět, tak díky velkolepému úspěchu freestyle na fofrholích ala bestie se dostal ocenění i v zahraničí. Tady můžete vidět exklusivní fotky z freestyle v Croatii.

[image]

Zde možete vidět freestyle v moři s druhým stupněm obtížnosti kamenitý povrch a třetí třídou zhoršení podmínek: proudící voda.

[image]

Tady jsem jen sbíral body, takže klasicky obtížný kamenitý povrch s vysokým bočním výkopem - opět Croatia.

[image]

Ale určitě by se to neobešlo bez řádného odpočinku a doplňování tekutin.

Někdy příště...váš reportér Nagash - Croatia

[ 1 komentář ]

 

Úterý, Srpen 28, 2007, 02:24

Freestyle na fofrklackoch Honda

Jak jistě víte, už je to celkem dlouho co se stalo. Moje nehoda mě odsoudila na dočasnou dobu na fofrklacky Honda. Vzhledem k bojovým podmínkám tady na valašsku se tady člověk mosí umět oháňat. Tam kotár, tam fuga (díra), tam obejít šporhelt (sporák), hento a tamto. Takže po mnoha nachozených kilometroch je to jak s motorků. Když cítíte, že už ji znáte začínáte dělať s ňů psí kusy. Není tomu jinak i v mém případě pomocných holí. Abych vám tady nevyprávěl pohádky, tak vám posílám fotku freestajlu ala Nagashflip.
[image]
Otočky a chůze do zadu, včetně scházení schodů dvojnásobnou rychlostí srovnatelnou s přidáním turbomychadla k litrové mašině a chození do schodů po dvou beru jako standartní výcvik.
Doufám, že tyhle fofrhole vyhodím už brzo, protože motoabsťák už se dostavuje.
[image]
Mimo jiné jsem už sjel 4ry sady gum. Brzo budu muset zase jet přezut do zdravotnických potřeb. Prej na tom asi moc lítám a prodávaj jen měkké směsy. I na fotce možete vidět testovácí fázi dvou odlišných směsí.

Zdar a sílu a hlavně ofafrně !

[ 6 komentářů ]

 

Neděle, Srpen 26, 2007, 12:50

Zanedlouho vaše pohledy můžou v mém deníku najít moudré moudra z moudrova. Popřípadě bezvýznamnosti, která vém zkrátí dlouhé chvíle. Každopádně opakuji to slavný citát z Los buenos Buchlos: ,, Zdravím motorkáře :) ´´

[ 1 komentář ]

   XML

Admin login | Script by Alex

Copyright © 2004-2008 Torm. Kód a originální design vytvořil Whitwa. Edited & Admin TORM Webhosting by Design-pr-.cz